O společnosti

O NÁS

Jsme mladá česká firma, která mění dnešní styl bydlení. Přinášíme do života lidí pohodlí a bezpečí pomocí inteligentních technologií. S našimi klienty sdílíme nadšení pro moderní architekturu. Naše elektroinstalace neruší domácí prostředí a naopak doplňují čistý a funkční design.

Veškeré naše projekty jsou plně v naší režii, tedy na základě jednotlivých přání a snů navrhujeme řešení, sami provádíme elektroinstalaci a na závěr celý systém revidujeme. Certifikované revize poskytujeme i mimo vlastní projekty. V našem portfoliu služeb si vybere náročný i skromnější člověk. Mimo inteligentní domy vybavujeme interaktivní učebny a také zařizujeme audiovizuální a klasické elektroinstalace. 

CO OD NÁS MŮŽETE OČEKÁVAT?

Můžete se na nás spolehnout. Důvěra je základním kamenem pro dlouhodobou spolupráci.

Vybíráme si jen profesionální partnery a renomované výrobce. Pouze tak jsme schopni zaručit opravdovou kvalitu.

Dbáme na profesionalitu našeho týmu a podporujeme vzdělání každého zaměstnance. Díky tomu dokážeme určovat směr moderních inteligentních elektroinstalací.

Vaše soukromí a bezpečí je pro nás klíčové. Mlčenlivost o důvěrných informacích, zabezpečení a archivace dokumentů je samozřejmostí.

Vaše přání jsou nám výzvou. Vždy děláme vše proto, abychom splnili i speciální požadavky jak na stupeň vybavení domácnosti, tak časový rámec realizace.

Pokud chcete mít inteligentní dům, nemusíte být odborníkem. Na to jsme tu my. Stačí, když nám předáte své sny a my je jednoduše a efektivně zrealizujeme.

 

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio