Poslední realizované zakázky:

 • Byt 3kk Praha 8

  +

  V této bytové jednotce byla provedena realizace elektroinstalace prostřednictvím které je ovládaná klimatizace, topení, stínící technika a světla - stmívání.
  edsdf 

                 
 • Rezidence Praha 5 – byt B

  +

  V této rezidenci jsme umístili TOUCH panel na zdi. Pomocí něj je ovládaná klimatizace, topení, stínící technika a světla.

                 
 • Rodinný dům Svojetice

  +

  Kompletní realizace inteligentního systému Intelo. Ovládání klimatizace, topení a stínící techniky. V tomto domě jsme nainstalovali kamerový systém a umožnili tak monitorování podzemních prostor. V rámci systému jsme zapojili televizory a satelity s možností nahrávání pořadů z TV nebo SAT na centrální disk a možností přehrávání kdekoli v domě. Náhled na kamery a ovládání systému je umožněno prakticky odkudkoli vzdáleně pomocí internetového rozhraní. Systém umožňuje ovládání garážových vrat – pomocí GSM brány.

                 
 • Rodinné sídlo Praha Chabry

  +

  V rodinném sídle je systémem intelo ovládaná klimatizace, topení, sauna, světla a žaluzie. Možnost přehrávání filmů z centrálního uložiště. Je zde také domovní komunikační systém.

                 
 • Rezidence Praha 5 – byt A

  +

  Komplexní řešení designového bytu po celkové rekonstrukci. Ovládání klimatizace, stínící techniky. V rámci systému jsme zapojili televizory a satelity s možností nahrávání pořadů z TV nebo SAT na centrální disk a možností přehrávání kdekoli v domě. Ovládání vjezdových vrat a garáže. Zajistili jsme komplexní ozvučení veškerých prostor pomocí systémových tlačítek, Ipadů, Iphonů a PC.

                 
 • Rodinný dům Satalice

  +

  Komplexní elektroinstalace nového rodinného domu,. V rámci systému bylo zapojeny satelity, dreambox. Možnost nahrávání nahrávání pořadů z TV nebo SAT na centrální disk a možností přehrávání kdekoli v domě.

                 
 • Showroom Štěrboholy

  +

  Ovládání světla, topení a klimatizace. Přehrávání hudby, filmů z centrálního uložiště. Dohledové kamery.

                 
 • Rozpracované zakázky:

  +

  Praha 4 Podolí
  Rodinné sídlo Praha západ
  Čestlice

                 

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio