Řešení

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Intelo je inteligentní systém řízení a ovládání domu a jeho jednotlivých částí. Mnoho našich klientů dnes tlumí topení, rozsvěcuje, sleduje bezpečnost svého domova, a mnoho dalšího právě pomocí našeho řešení.

Díky našemu systému se stanete opravdovým pánem své domácnosti. Od topení, přes osvětlení, po pouštění filmů – vše
ovládnete z jednoho zařízení připojeného na internet. Z práce i ze zahraničí můžete sledovat svou domácnost skrz oko kamery.
Získáte přehled nad spotřebou elektřiny a najdete možnosti, jak odlehčit Vašemu bankovnímu účtu i životnímu prostředí. Díky
záloze napájení bude Váš dům v bezpečí a zcela funkční i při výpadku elektřiny. Systém intelo se dělí do několika částí.
Jednotlivé chytré funkce své domácnosti můžete do budoucna rozšířit velmi snadno. Chytré technologie, které používáme
podporují mnoho kvalitních spotřebičů a zařízení a celý systém je přístupný z mnoha platforem (třeba z aplikace na
iPadu).Abychom pokryli co nejširší škálu zařízení, spolupracujeme s těmito partnery:

Intelo je inteligentní systém řízení a ovládání domu a jeho jednotlivých částí. Mnoho našich klientů dnes tlumí topení,rozsvěcuje, sleduje bezpečnost svého domova, a mnoho dalšího právě pomocí našeho řešení.

Díky našemu systému se stanete opravdovým pánem své domácnosti. Od topení, přes osvětlení, po pouštění filmů – všeovládnete z jednoho zařízení. Z práce i ze zahraničí můžete sledovat svou domácnost skrz oko kamery. Získáte přehled nad spotřebou elektřiny a najdete možnosti, jak odlehčit Vašemu bankovnímu účtu i životnímu prostředí. Díky záloze napájení bude Váš dům v bezpečí a zcela funkční i při výpadku elektřiny.

Systém intelo se dělí do několika částí.Jednotlivé chytré funkce své domácnosti můžete do budoucna rozšířit velmi snadno. Chytré technologie, které používáme podporují mnoho kvalitních spotřebičů a zařízení a celý systém je přístupný z mnoha platforem (třeba z aplikace naiPadu). 

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio