Alarm

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Zabezpečení domu je nedílnou součástí mnoha domácností a jedním z nejdůležitějších prvků v řízení chytrého domu. Jeho úkolem je:

  • zabezpečení objektu a členů domácnosti v jejich přítomnosti i nepřítomnosti,
  • aktivace a deaktivace nejrůznějších součástí systému (např. zhasnutí/rozsvícení světel, stažení a vytažení rolet, vypnutí a zapnutí zásuvek, zahájení a ukončení simulace v nepřítomnosti, zapnutí a vypnutí oblíbené hudby, případně napuštění horké vany nebo zapnutí sauny).

Nedílnou součástí řešení intelo může být kontrola nad Vašimi dětmi. V okamžiku, kdy dítě, které přijde ze školy, odkóduje alarm, řešení intelo Vám zašle pomocí GSM brány SMS zprávu na Váš telefon, že v pořádku dorazilo domu. Systém infračervených závor Vás upozorní na to, že se někdo nebezpečně blízko přiblížil k bazénu nebo vodnímu jezírku a Vy máte tak možnost zabránit utonutí Vašeho potomka nebo třeba staré babičky.

K detekci nežádoucích situací řešení intelo využívá pohybová čidla PIR, okenní a dveřní magnety, čidla tříštění oken a dveří a čidla požární. Dále může být systém obohacen o kamerový systém. Narušení prostoru signalizuje řešení intelo pomocí venkovních a vnitřních sirén a prostřednictvím SMS zpráv majiteli objektu nebo přímo hlášením na pult centrální ochrany (PCO).

K ovládání zabezpečovacího systému lze použít:

  • klávesnice se zadáním osobního kódu
  • poslání SMS
  • snímače otisku prstů nebo scan obličeje
  • čtečky karet nebo identifikačních čipů

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio