Audio – video zóna

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Také máte na Vašem stolku v obývacím pokoji hromady ovladačů a nevíte který je který? Chtěli byste se jen posadit a shlédnout Váš oblíbený film, poslechnout oblíbené skladby nebo jen přátelům ukázat pár fotografií z dovolené?

Řešení intelo nabízí komplexní systém domácí zábavy, který zahrnuje jednotlivé multimediální přístroje od televize, DVD, video, audio přes domácí kino, až k celkovému propojení Vašich datových úložišť a informačních sítí.

Vyberete si film a řešení intelo zapne a nastaví všechny potřebné periferie (zapne TV, DVD nebo najde soubor v datovém úložišti, nastaví příhodnou světelnou scénu, zatáhne žaluzie), kdekoliv se zrovna nacházíte.

Řešení intelo Vám umožňuje:

  • Vybírat jednotlivé televizní a satelitní kanály pomocí ikonek – už není třeba si pamatovat na kterém kanále hraje Óčko a na kterém poběží ČT24.
  • Nahrávat oblíbený pořad v době, kdy Vaše děti mají rozkoukaný film nebo pohádku nebo zrovna nemáte čas.
  • Sledovat placené satelitní kanály, poslouchat rádio nebo oblíbené nahrávky, prohlížet fotografie nebo jen tak brouzdat na internetu na libovolném přijímači v celém domě – není třeba už mít satelitní kartu zakoupenou pro každý televizor zvlášť a mít v každé místnosti rádio, CD, DVD přehrávač nebo počítač.
  • V různých místnostech poslouchat různou hudbu nebo sledovat jiné programy nebo naopak mít v celém domě poslouchat stejnou hudbu a sledovat stejný program.

Systém domácí zábavy lze ovládat prostřednictvím dotykového nebo tlačítkového panelu a ovladače a menu v televizi umístěných v každé místnosti s umístěnými reproduktory nebo televizní obrazovkou, iPadu nebo chytrého mobilního telefonu.

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio