Komunikace v domě

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Chcete mít možnost podívat se, kdo zvoní u Vaší branky, a otevřít mu odkudkoliv z Vašeho domu, místo toho abyste museli utíkat ke vchodovým dveřím nebo brance? Potřebujete zrovna zavolat děti od bazénu na svačinu domů a nemůžete zrovna odejít z kuchyně?

To vše Vám umožní řešení intelo prostřednictvím řízené komunikace v rámci Vašeho domu.

Domácí vrátník zajistí oboustrannou hlasovou nebo i obrazovou komunikaci mezi kterýmkoliv místem ve Vašem domě a vstupními dveřmi nebo brankou a jejich dálkové odemknutí. Když zazvoní návštěva u Vašich dveří, nejen že se můžete spojit hlasovou komunikací, ale také zkontrolovat, kdo to vlastně stojí přede dveřmi. Na obrazovce, dotykovém panelu nebo displeji chytrého mobilního telefonu ihned vidíte, kdo se k Vám dobývá.

Komunikaci uvnitř domu nebo mezi domem a bazénem Vám umožní domácí telefon. Pomocí televizní obrazovky, dotykového displeje, tabletu nebo chytrého telefonu propojíte jednotlivé části Vašeho domu a vyhnete se tak pokřikování z místnosti do místnosti nebo nutnost zanechat právě vykonávané činnosti a dojít za tím (do garáže, k bazénu, do pracovny v přízemí nebo do dílny ve sklepě), s kým potřebujete právě hovořit.

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio