Síťové úložiště – NAS

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Každá domácnost má v dnešní době multimédií velké množství různých dat od fotografií, hudby, filmů a dalších elektronických dokumentů (smlouvy, komunikace apod.). Otázkou je, jak a kde opětovně požadovaný film, oblíbené CD nebo konkrétní fotografie najít.

Řešení intelo nabízí k ovládání AV techniky možnost jediného centrálního úložiště filmů, muziky, fotografií a dalších dat. Stačí jen jednou nahrát Vaši sbírku DVD a CD, a pak si jen v menu vybrat zvolený film, na který se můžete podívat odkudkoliv, z kteréhokoliv místa v domě a prostřednictvím zabezpečeného přístupu přes internetové připojení i z kteréhokoliv místa na světě. Nemusíte únavně prohledávat jednotlivé disky a hledat, kde že je ta Vaše oblíbená písnička nebo film. Stačí vyhledat v menu a spustit. Máte všechna data dostupná z celé místní sítě.

Řešešní intelo nabízí:

  • disky zálohované, které jsou vhodné pro ukládání důležitých dat. Prioritou je bezpečí uložených dat (foto z dovolené, dokumenty, další důležitá data).
  • disky nezálohované, které jsou vhodné pro ukládání méně důležitých dat. Prioritou je kapacita (filmy, hudba).
  • disky zálohované částečně, které jsou kombinací disků předchozích, kdy je nutné zálohovat jen část uložených dat.

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio