Zahrada a okolí

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

K pěknému domu neodmyslitelně patří zahrada, vodní jezírko, či bazén. Možnost vzdáleného řízení přístupu na pozemek výrazně zvýší pohodlí užívání Vašeho domova. To vše řešení intelo umožňuje ovládat.

Závlahový systém Vaší zahrady lze propojit s řešením intelo a dopřát si pohodlí při jeho ovládání přes dotykový displej. Pak lze nastavit čas a délku zavlažování a v klidu odjet na dovolenou, nebo naopak jedním stiskem tlačítka veškeré zavlažování vypnout a užít si nerušeně party se svými přáteli pod širým nebem.

Možnost pohodlně využívat bazén s sebou nese starosti nejen s jeho údržbou, ale také třeba se zajištěním bezpečí Vašich dětí a dalších rodinných příslušníků. Řešení intelo Vám propojením s řídicím systémem bazénové technologie umožňuje kontrolovat a řídit nastavení teploty vody (ať už vytápíte bazén přes výměník, nebo využíváte solární ohřev), aby bylo koupání příjemné, nebo ohlídat Ph a kontrolovat stav filtrace vody, aby zůstala zachována optimální kvalita vody (v případě odchylek Vás systém upozorní, že je např. třeba vyměnit vodní filtr).

Stejně jako uvnitř domu i u bazénu, vodního jezírka nebo v jiných koutech Vaší zahrady lze nastavit různé světelné a hudební scény a ovládat zastřešení či stínění. Bezpečí Vašich dětí i jiných rodinných příslušníků v rámci řešení intelo ohlídají infračervené závory nebo kamerový systém, které Vás okamžitě informují o tom, že se děti přiblížily příliš blízko nebezpečné vodní ploše.

Každý umí zastavit před vraty, vylézt z auta, jít vrata otevřít, nasednout zpět do vozu, popojet a opět jít vrata zavřít. Ať se jedná o vrata na pozemek nebo do garáže, vše bude jednodušší s jednoduchým dálkovým ovládáním, nebo SMS odeslanou z Vašeho mobilního telefonu. Řešení intelo umožňuje otvírání napojit na bezpečnostní systém a kontrolovat celkové zabezpečení Vašeho domova i z těch nejvzdálenějších míst.

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio