Záloha napájení

Alarm Ovládání světel Ovládání zásuvek Ovládání stínění Regulace vytápění Audio – video zóna Kamerový systém Komunikace v domě Síťové úložiště – NAS Zahrada a okolí Záloha napájení

Obáváte se náhlého výpadku proudu? Funkčnost novodobých staveb je v mnoha případech závislá na stálé dodávce elektrického proudu. Vypadne-li elektřina, přestane téct voda, fungovat vzduchovadlo v domovní čistírně odpadních vod, nebude možné si zatopit, protože dnešní topné systémy v rodinných domech jsou závislé na oběhových čerpadlech. Novodobé telefony bez připojení na zdroj elektrické energie přestávají na rozdíl od těch starých fungovat. Jste rozhodnuti pro řešení intelo a máte obavy, jak se dostanete do domu či jak přečkáte tuto situaci, když je Váš chytrý dům bez elektřiny?

Řešení intelo umožňuje zvládat i tyto nepříjemné situace. Systém Vás okamžitě prostřednictvím SMS informuje o výpadku elektrického proudu a přejde na záložní napájení. Budou tak neustále dostupná nejen potřebná data v úložištích, ale i zabezpečení funkčnosti a ovládání nejdůležitějších periferií celého systému (např. přístupové systémy, komunikační osvětlení, venkovní žaluzie a rolety, abyste nemuseli při výpadku elektrické energie být celý den po tmě, lednice a mrazák, aby nedošlo k znehodnocení uložených potravin, důležitá čerpadla, aby se dům neocitl bez vody a nedošlo k poškození Vaší čistírny odpadních vod, apod.). Baterie nouzového zdroje dokážou v případě výpadku sítě nebo jejího kolísání zabránit poškození zařízení a ztrátě neuložených dat. O opětovném zapnutí elektrické energie Vás řešení intelo opět upozorní prostřednictvím SMS.

 
 
 
NAŠE PRÁCE
REALIZUJEME Právě realizujeme tyto projekty, prohlédněte si je ihned »
SHOWROOM Připravili jsme si pro vás moderní a unikátní showroom v Praze »
INTELO ZÓNA iNTELO zóna - poznejte kouzlo a dokonalost inteligentního domu »
 
 
 
INTELO    Inteligentní bydlení trochu jinak
kontaktujte nás na telefonu nebo e-mailu

Developed by NET sign studio